in ,

Detajet/ E rëndë në Berat, 3 anëtarë të një familje bllokohen në një pus. Dyshohet për 2 të vdekur

Një ngjarje e rënde raportohet se ka ndodhur sot në Berat, ku 3 persona u bllokuan në një pus.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dushnik.

Deri më tani janë të paqarta se si janë bllokuar personat në pus, ndërsa detaje të reja priten të hedhin drite mbi ngjarjen.

Gazetarja Eneida Petova raporton për ‘BalkanWeb’ se bëhet fjalë për anëtarë të një familjeje, Gentian, Neim Hoxha si dhe Kamber Hoxha, ndersa dyshohet se fatkeqesisht dy prej tyre kane nderruar jete.
Vijon…

Pas videos ku predikonte mosleximin reagon sërish Ermal Mamaqi

Vdekja e 3 familjarëve në Berat, reagon policia e Beratit: Si ndodhi ngjarja