in

Erion Veliaj infektohet me koronavirus!

Kreu i Bashkisë Erion Veliaj është infektuar me koronavirus.

Mësohet se testi i tij ka rezultuar pozitiv.

vijon…

Merrte 10 mijë euro për grada dhe mbronte policë të korruptuar, denoncohet zv/drejtorja e Policisë së Shtetit

Po realizonin fotot e dasmës kur ndodhi shpërthimi në Bejrut, reagimi i nuses tregon gjithçka