in

Po realizonin fotot e dasmës kur ndodhi shpërthimi në Bejrut, reagimi i nuses tregon gjithçka

Ajo që ndodhi në Bejrut më 4 gusht, është cilësuar si shpërthimi më i madh në të gjithë historinë e vendit. Kujtojmë që si pasojë, 158 persona ndërr uan jetë, ndërsa 6.000 të tjerë u raportuan të lë.nduar.

Që nga ajo ditë, në rrjete sociale kanë qarkulluar shumë pamje, të cilat tregojnë momentin e shpër.thi mit, por edhe reagimin e njerëzve. Në videon e bërë virale së fundmi, shikohet një çift teksa po realizon setin fotografik të dasmës.

Ata shihen shumë pranë njëri-tjetrit dhe tejet të lumtur.

Por papritur toka nis të dridhet dhe objektet përreth të shemben. Më pas ato shfaqen duke u larguar me shpejtësi nga vendngjarja. Sipas raportimeve, çifti dhe personat e tjerë që ishin me ta nuk kanë pësuar asnjë lëndim…
Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Erion Veliaj infektohet me koronavirus!

“Atentat ne autostradën e Durrësit para 30 minutave”